eu
pl
uwm
eu1

13 grudnia 2021 rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie dr hab. Jerzy Przyborowski, prof. UWM podpisał umowę na zaprojektowanie, wytworzenie, montaż i dostawę wystaw i eksponatów dla Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji. Wykonawcą umowy będzie firma z doświadczeniem w tworzeniu wystaw interaktywnych.

Serdecznie zapraszamy na zbliżającą się Noc Biologów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W programie wiele atrakcji i wrażeń. Całe wydarzenie rozpocznie się 14 stycznia 2022 roku. Szczegółowy spis wydarzeń można znaleźć tutaj.

 

Po co uczyć się biologii? Czy ta wiedza się kiedykolwiek przyda? Czy zagadnienia z biologii trzeba wykuć na pamięć czy też da się je zrozumieć? Czy maść czarownic kiedyś na prawdę istniała? Czy służyła do latania?

Odpowiedzi na te pytania i wiele innych ciekawych informacji można znaleźć w webinarium prof. Stanisława Czachorowskiego z Wydziału Biologii i Biotechnologii.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Kortosfera stała się członkiem Stowarzyszenia Społeczeństwo i Nauka SPIN, które wspiera kreatywność, zachęca do żywego kontaktu z nauką poprzez umacnianie potencjału polskich centrów nauki, muzeów i innych organizacji, których wspólną wizją jest rozwój społeczeństwa opartego na edukacji, nauce, technice i innowacji.

Przetarg na wyposażenie Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji został podzielony na 9 części.:

Serdecznie zapraszamy w imieniu Studenckiego Koła Naukowego Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej oraz Wydziału Nauki o Żywności UWM na II Dni Świadomości Żywieniowej.